Room Category: Havuz

Home » Havuz
KING & HONEYMOON SUIT
Room

KING & HONEYMOON SUIT

Yapımızın mimarisi 2014 yılında UNESCO tarafından tarihi kültürel miras olarak seçilen eski Türklerde Manas Destanından sonra tarihi öneme sahip bir yapıdan esinlenmistir. Kadim detayların modern dokunuşlarla, ülkemizde bir bir ilke imza atan bu büyük sutimizde, balayı çiftlerin tatillerini en iyi ve rahat geçirmesi için her türlü ayrıntı, en ince detayına kadar düşünülmüştür.

DELUX TINY HOUSES
Room

DELUX TINY HOUSES

Birgi'nin kalbindeki romantik çoban kulübeleri, en üst düzeyde glamping deneyimi ve doğayı lüks içinde yaşamak için gerçek bir fırsat sunuyor. Her Kulübenin kendi bahçesi ve özel mobilyalarla döşenmiş özel çardağı vardır. Hayal Tadında Shepherds Hut Retreat, Bozdağ-Birgi sınırlarında yer almaktadır. Shepherds Huts, İzmir'e arabayla bir saatlik mesafedeki Birgi'nin tamamını keşfetmek için harika bir başlangıç ​​noktasıdır.

DOME HOUSES
Room

DOME HOUSES

Biz sadece hayal ettik... Her detayın üzerinden günlerce geçtik. İçimize sinmeyen detayları defalarca değiştirmekten kaçınmadık. Hayal Tadında farkıyla, doğanın içinde, farklı ve lüks bir inziva deneyimini size sunacak olan Hayal ve Aşk Evimiz. 20 m2 yaşam alanı, kendine ait, muhteşem Küçük Menderes ovası manzaralı, 15 m2 verandası ve verandasınınönünde sonsuzluk hamak yatağı ile, inanılmaz bir glamping deneyimi yaşatacaktır.